Vítejte v pražském království erotických masáží

Stres, úzkost, bolesti. Pod něžnými doteky zkušené masérky se rozplynou jako pára nad hrncem. Nechte naše profesionálky postarat se o každý – a myslíme tím opravdu každý – kousek vašeho těla. Připravte se na luxusní erotickou masáž, na jakou nikdy nezapomenete…

Svěřte své tělo nádherným erotickým masérkám

Mládí, krása, ale i oddanost svému umění. Takové jsou kvality našich masérek. Kterou z nich si pro svou proceduru vyberete? Podívejte se, které profesionálky (ale i profesionálové) jsou vám momentálně k službám.

Foto 100% real. Happy hour (10:00-15:00) body to body massage 60 min. – 1800 czk. Secret massage – 2300 czk.

Extra služby, které vaši masáž skvěle doplní

Jako doplněk ke každé z našich masáží máte možnost vybrat si ještě jednu nebo více z našich extra služeb.

Tyto služby nelze objednat samostatně, ale jejich přidáním k vaší vybrané masáži můžete výrazně zvýšit slast a požitek, který z ní máte.

Mezi našimi doplňkovými službami najdete osvědčené klasiky, jako je footjob, tanec na klíně, nebo mimořádně oblíbená masáž prostaty.

Zvažte, která extra služba vás osloví nejvíc, a vaši volbu můžete rovnou označit přímo v rezervačním formuláři!

Vstupte do světa vytříbených rozkoší.

Nechte se opečovávat nádhernou a zkušenou profesionálkou, která ví přesně, co vám dělá dobře. Začněte své dobrodružství hned teď!

Úvod image 31

Virtuální návštěva v našem salonu

Díky příhodné lokalitě v centru Prahy je náš salon snadno dostupný. Svým návštěvníkům nabízí kombinaci luxusu i absolutního soukromí.

Jeho sugestivní atmosféra, znásobená vkusnou dekorací i příjemnou hudbou je zároveň zklidňující a plná smyslného příslibu. Jeho prostorné soukromé pokoje, sprchy, společenská místnost, minibar a další zařízení jsou zárukou absolutního pohodlí.

Vydejte se na virtuální prohlídku naším interiérem a přesvědčte se sami!

Hodnocení našich zákazníků

FAQ

Jak bude erotická masáž probíhat?

Průběh jednotlivých masáží se může různit, každá ale zahrnuje úvodní a závěrečnou sprchu. Se svou vybranou masérkou se můžete domluvit a sprchu absolvovat společně. Většina našich procedur pak začíná hlubokou masáží pro maximální uvolnění, prokládanou vzájemnými doteky. Na ni pak naváže ještě vzrušující masáž typu “tělo na tělo”. Proceduru završuje závěrečné vyvrcholení - tzv. “šťastný konec”.

 

Výsledkem je uvolnění celého těla, ale i erotická rozkoš, zostření erotické senzibility a posílení vašeho libida.

Jak si masáž objednat?

Svou masáž si můžete objednat přímo přes formulář na našem webu, přijímáme i telefonické objednávky či objednávky přes online chat. Můžete nás navštívit i bez objednání, ale počítejte s tím, že máme často plně zarezervováno, takže se může stát, že nebude nikdo, kdo by se vám věnoval.

Jsou fotografie vašich masérek pravé?

Ano, všechny fotky, které zde vidíte, jsou pravé a nedávné. Nelákáme zákazníky na falešné profily, jako to některé salony dělají.

Přijímáte platby kartou?

Ne, platby přijímáme výhradně v hotovosti. Masáž se platí předem, přijímáme jak české koruny, tak eura a americké dolary.

Mohu si objednat masáž domů?

Ano, můžete si objednat svou masáž domů či na hotelový pokoj kdekoliv v Praze mezi 8:00 a 23:00. Vaše vybraná masérka k vám může vyrazit během chvilky, pokud není momentálně zamluvená.

Mohu se masérky dotýkat?

Ano, u našich erotických masáží máte možnost se své masérky dotýkat, u vybraných procedur ji smíte dokonce i líbat.

Budu při masáži nahý/nahá?

Ano, při erotické masáži budete zcela svlečeni. Abyste rozptýlili prvotní stud a nervozitu, můžete hned zpočátku skočit do společné sprchy s vaší masérkou!

Kontakt

Otevírací doba salonu:

10:00 – 00:00

  Komentáře

  Email

  Telefon

  Pokud je mobilní číslo registrováno v jiné zemi, uveďte kód země.

  Masérka

  Masáž

  EXTRA SLUŽBY