Kontaktujte nás: +420 774 901 636
Neposkytujeme sexuální služby

Relaxační masáže

Jste unaveni z práce? Nemáte na sebe moc času a nikdo se o vám nechce věnovat? Zastavte se na chvíli u nás. Víme, jak vám udělat dobře.

Svěřte se do našich rukou, které vám přinesou úlevu na celém těle. Užijte si naši báječnou relaxační masáž. Naše masérka se o vás velmi ráda postará od počátku až do samého konce.

Při naší relaxační masáži můžete čerpat novou energii za příjemného světla svíček a uklidňující hudby. Myslete jen na příjemné věci. Budete se cítit báječně.

Když si to budete přát, relaxační masáž můžete zahájit poměrně nezvykle – a to společnou sprchou s vaší krásnou masérkou. Důkladně se tak seznámíte a při samotné relaxační masáži se budete cítil více uvolněně.

Při relaxační masáži se vám naše masérka bude věnovat podobně, jako při erotické masáži. Bude si tedy pohrávat s celým vaším tělem. Od hlavy až k patě. A cestou nevynechá žádné vaše místečko. Samozřejmě se bude velmi důkladně věnovat i nádherné masáži vašich intimních partií. Váš penis si tedy užije náležitou pozornost, něhu a péči.

Avšak masérka se bude více zaměřovat na to, abyste se cítili ještě více uvolněně a abyste mohli nabírat novou energii.

Při relaxační masáži si u nás tak nádherně odpočinete a uvolníte se, že se vám nebude chtít odejít. A to si ještě představte znásobení příjemného pocitu po tom, co vám masérka dopřeje ruční vyvrcholení.

Věříme, že jakmile jednou okusíte příjemnost naší relaxační masáže, stanete se našimi pravidelnými návštěvníky.

Už teď se na vás těší žhavé, sexy masérky, které jsou šťastné, když vám mohou udělat dobře.

Oslovila Vás některá z našich masáží? Objednejte si ji!
Každému klientovi věnujeme maximální pozornost a péči!
Objednat masáž